Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski: witaminy sposobem na choroby?

25.06.2013, Kluby zdrowia

Czy dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości naturalnych witamin wystarczy do zachowania pełnego zdrowia? O tym dowiemy się na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Gorzowie Wielkopolskim prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Gościem spotkania będzie Iwona Solińska, prelegentka Korespondencyjnej Szkoły Lepszego Życia, która opowie o tzw. medycynie komórkowej.

Wszystkie choroby powstają na poziomie komórek i tam trzeba je leczyć – twierdzą zwolennicy tego podejścia do leczenia. Opiera ono na dostarczaniu komórkom dawki witamin i mikroelementów, które są niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania.

– Inaczej mówiąc, jest to próba przeciwdziałania chorobom u ich źródła– wyjaśnia Katarzyna Wolińska, kierownik Klubu Zdrowia w Gorzowie Wielkopolskim.

Witaminy możemy przyjmować drogą pokarmową. Dlatego tak ważne jest to, co jemy. Mamy wybór – albo uczynimy z naszego organizmu śmietnik, albo w pełni świadomie zadbamy o nasze zdrowie. Możemy wybrać między przetworzoną a naturalną żywnością, między sztucznymi a naturalnymi witaminami.

Więcej szczegółów poznamy na najbliższych zajęciach klubu zdrowia – w niedzielę, 30 czerwca, o godzinie 15:30 w lokalu przy ul. Jagiełły 5a. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubuski
Filia Gorzów Wielkopolski
ul. Jagiełły 5a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nr konta bankowego:
18 2030 0045 1110 0000 0276 1080

Kierownik: Katarzyna Wolińska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 664 425 496

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij