Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Gorzów Wielkopolski: witaminy sposobem na choroby?

Czy dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości naturalnych witamin wystarczy do zachowania pełnego zdrowia? O tym dowiemy się na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Gorzowie Wielkopolskim prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Gościem spotkania będzie Iwona Solińska, prelegentka Korespondencyjnej Szkoły Lepszego Życia, która opowie o tzw. medycynie komórkowej.

Wszystkie choroby powstają na poziomie komórek i tam trzeba je leczyć – twierdzą zwolennicy tego podejścia do leczenia. Opiera ono na dostarczaniu komórkom dawki witamin i mikroelementów, które są niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania.

– Inaczej mówiąc, jest to próba przeciwdziałania chorobom u ich źródła– wyjaśnia Katarzyna Wolińska, kierownik Klubu Zdrowia w Gorzowie Wielkopolskim.

Witaminy możemy przyjmować drogą pokarmową. Dlatego tak ważne jest to, co jemy. Mamy wybór – albo uczynimy z naszego organizmu śmietnik, albo w pełni świadomie zadbamy o nasze zdrowie. Możemy wybrać między przetworzoną a naturalną żywnością, między sztucznymi a naturalnymi witaminami.

Więcej szczegółów poznamy na najbliższych zajęciach klubu zdrowia – w niedzielę, 30 czerwca, o godzinie 15:30 w lokalu przy ul. Jagiełły 5a. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij