Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski: podzielmy się żywnością raz jeszcze

12.12.2013, Pomoc żywnościowa

Od 29 listopada do 1 grudnia podczas Świątecznej Zbiórki Żywności cała Polska zbierała artykuły spożywcze dla najbardziej potrzebujących osób. W najbliższą niedzielę, 15 grudnia w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się jeszcze jedna zbiórka żywności, tym razem organizowana przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Wolontariusze proszą o dzielenie się żywnością trwałą, o długim terminie przydatności. Mile widzane są słodycze, które sprawią radość dzieciom.

– Zebrane dary przekażemy do Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie – zapowiada Katarzyna Wolińska, kierownik filii ChSCh w Gorzowie Wielkopolskim.

Filia ChSCh w Gorzowie Wielkopolskim od dwóch lat organizuje zbiórki żywności, pomagając podopiecznym GCPR. Tak też będzie i w tym roku. Wolontariuszy ChSCh będzie można spotkać w sklepie Chata Polska przy ul. Górczyńskiej 23. Zbiórka odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia, w godzinach 10–18. Jeśli chcesz pomóc, przyjdź, zrób zakupy i podziel się z najbardziej potrzebującymi.

W 2012 roku w województwie lubuskim poniżej relatywnej granicy ubóstwa żyło 13,4% osób, zaś 4,9% poniżej minimum egzystencji.

Czytaj więcej o pomocy żywnościowej.

Znajdź nas na facebooku.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubuski
Filia Gorzów Wielkopolski
ul. Jagiełły 5a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nr konta bankowego:
18 2030 0045 1110 0000 0276 1080

Kierownik: Katarzyna Wolińska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 664 425 496

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij