Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski: fakty i mity na temat diety wegetariańskiej

18.04.2013, Kluby zdrowia

Nie taki wegetarianizm straszny, jak o nim mówią. Tak wynika z najnowszych badań na temat diety wegetariańskiej. Więcej szczegółów poznamy już 20 kwietnia na spotkaniu Klubu Zdrowia w Gorzowie Wielkopolskim.

Gorzowski klub prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na spotkanie z Iwoną Solińską, prelegentką Korespondencyjnej Szkoły Lepszego Życia. Przedstawi ona uczestnikom dietę wegetariańską w świetle najnowszych badań naukowych. Podczas wykładu dowiemy się m.in. czy białko roślinne też może być pełnowartościowe, ile białka należy spożywać i w jakiej postaci.

– Dieta wegetariańska nie jest jedynym słusznym wyborem, ale zdrową alternatywą dla diety mięsnej – mówi Katarzyna Wolińska, kierownik filii ChSCh w Gorzowie Wielkopolskim. – Nie warto bazować na czyichś opiniach. Warto natomiast przyjść na spotkanie klubu i dowiedzieć się więcej na ten temat.

W programie spotkania oprócz prelekcji będzie także degustacja zdrowych potraw.
Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Gorzowie Wielkopolskim odbędą się w sobotę 20 kwietnia o godzinie 15:30, w lokalu przy ul. Jagiełły 5a.

Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubuski
Filia Gorzów Wielkopolski
ul. Jagiełły 5a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nr konta bankowego:
18 2030 0045 1110 0000 0276 1080

Kierownik: Katarzyna Wolińska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 664 425 496

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij