Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Gorzów Wielkopolski: fakty i mity na temat diety wegetariańskiej

Nie taki wegetarianizm straszny, jak o nim mówią. Tak wynika z najnowszych badań na temat diety wegetariańskiej. Więcej szczegółów poznamy już 20 kwietnia na spotkaniu Klubu Zdrowia w Gorzowie Wielkopolskim.

Gorzowski klub prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na spotkanie z Iwoną Solińską, prelegentką Korespondencyjnej Szkoły Lepszego Życia. Przedstawi ona uczestnikom dietę wegetariańską w świetle najnowszych badań naukowych. Podczas wykładu dowiemy się m.in. czy białko roślinne też może być pełnowartościowe, ile białka należy spożywać i w jakiej postaci.

– Dieta wegetariańska nie jest jedynym słusznym wyborem, ale zdrową alternatywą dla diety mięsnej – mówi Katarzyna Wolińska, kierownik filii ChSCh w Gorzowie Wielkopolskim. – Nie warto bazować na czyichś opiniach. Warto natomiast przyjść na spotkanie klubu i dowiedzieć się więcej na ten temat.

W programie spotkania oprócz prelekcji będzie także degustacja zdrowych potraw.
Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Gorzowie Wielkopolskim odbędą się w sobotę 20 kwietnia o godzinie 15:30, w lokalu przy ul. Jagiełły 5a.

Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij